Archiwum BAP: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
{{Archiwum BAP}} | {{Archiwum BAP}} | ||
== | == 2025 == | ||
<div style="float:left;margin-right:0.5em;"> | |||
[[Plik:XXV Jubileusz (2).jpg|200px|Jubileusz 2025]] | |||
</div> | |||
'''[[Jubileusz XXV-lecia Konstytucji BMMG]]''' odbył się 22 lutego 2025 r. w kazimierskiej Strefie Piwa, jak zwykle połączony z galą '''[[Złote Gonsjory 2024|Złotych Gonsjorów]]''', a także z konkursem na [[Banjackie Zdjęcie V Pięciolecia]]. W ogóle program rozrywkowy był bardzo bogaty, a alkoholowy – jeszcze bogatszy. Z tego, co pamiętamy. | |||
{{clear}} | |||
== 2024 == | |||
<div style="float:left;margin-right:0.5em;"> | |||
[[Plik:XXIV Jubileusz.jpg|200px|Jubileusz 2024]] | |||
</div> | |||
'''[[Jubileusz XXIV-lecia Konstytucji BMMG]]''' odbył się 9 marca 2023 r. u [[Hełbi]]ego, jak zwykle połączony z galą '''[[Złote Gonsjory 2023|Złotych Gonsjorów]]'''. Frekwencja dopisała, było bardzo sympatycznie. | |||
{{clear}} | |||
== 2023 == | |||
<div style="float:left;margin-right:0.5em;"> | |||
[[Plik:JB 2023.jpg|200px|Jubileusz 2023]] | |||
</div> | |||
'''[[Jubileusz XXIII-lecia Konstytucji BMMG]]''' odbył się pod koniec 10 marca 2023 r. u [[Hełbi]]ego. W ramach obchodów dokonano premierowego pokazu relacji filmowej z banjackiego wyjazdu do Ślemienia, ogladano inne [[banjackie filmy]], rozdano '''[[Złote Gonsjory 2022]]''', [[alkohol|pito]] i jedzono itd. Po raz pierwszy miał miejsce banjastreaming obchodów, śledzony uważnie przez co najmniej jednego z nieobecnych. | |||
{{clear}} | |||
== 2022 == | |||
=== Spotkanie 23 kwietnia === | === Spotkanie 23 kwietnia === | ||
Z okazji, że akurat był 23 kwietnia, trzech banjaków i jedna sympatyczna sympatyczka '''[[Spotkanie banjackie z okazji 23 kwietnia|spotkali się]]''', żeby napić się piwa (niektórzy, niestety, bezalkoholowego) i podyskutować o sprawach zasadniczych. | Z okazji, że akurat był 23 kwietnia, trzech banjaków i jedna sympatyczna sympatyczka '''[[Spotkanie banjackie z okazji 23 kwietnia|spotkali się]]''', żeby napić się piwa (niektórzy, niestety, bezalkoholowego) i podyskutować o sprawach zasadniczych. | ||