Przegląd prasy: amerykańscy naukowcy stwierdzili, że...: Różnice pomiędzy wersjami

Z BanjaWiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(Utworzono nową stronę "right|120px| {{Szablon: Przegląd prasy}} * [http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/5375900.stm Kot dla alergików] ma szanse stać...")
 
Linia 27: Linia 27:
 
----
 
----
 
Więcej o odkryciach amerykańskich naukowców można znaleźć [http://www.google.com/search?q=%22Ameryka%C5%84scy+naukowcy+stwierdzili,+%C5%BCe%22&hl=en&hs=Kuy&lr=&safe=off&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl-PL:official&start=0&sa=N w Googlach.]
 
Więcej o odkryciach amerykańskich naukowców można znaleźć [http://www.google.com/search?q=%22Ameryka%C5%84scy+naukowcy+stwierdzili,+%C5%BCe%22&hl=en&hs=Kuy&lr=&safe=off&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl-PL:official&start=0&sa=N w Googlach.]
 +
 +
{{Martwe odnośniki}}

Wersja z 20:31, 21 mar 2016

Mad scientist caricature.png
Przegląd prasy
Polityka .:. Kultura .:. Nauka .:. Sport


  • Kot dla alergików ma szanse stać się przebojem w USA. Firma Allerca, która produkuje sierściuchy, już liczy zyski. Kot jest już dostępny w sprzedaży, na razie za cztery tysiące dolarów. (BBC, 24 września 2006 r.)
  • Krowy muczą z regionalnym akcentem (Wirtualna Polska, 23 sierpnia 2006 r.). Tym razem jednak nie amerykańscy, lecz brytyjscy, i nie naukowcy, ale spece od public relations. Dotarłem do tego tekstu trochę od końca – tzn. od dementi prof. Johna Wellsa, "cytowanego" w artykule fonetyka. Prawda jest taka, że cały ten humbug jest wymysłem firmy robiącej PR dla angielskich regionalnych gatunków sera, która w usta biednego lingwisty włożyła nie tylko niedorzeczności, ale również błędy językowe, których sam zainteresowany nie omieszkał wytknąć. — אפםטנ, godz. 02:23, 9 wrz 2006 (CEST)
  • Polscy naukowcy odnaleźli szczątki polskiego Leonarda da Vinci, a kryminaliści z Policji zrekonstruowali jego czaszkę. Tym samym upadła hipoteza sióstr z Archeo. (Metro, 3 listopada 2005 r.)
  • Odkryli nowy środek przeciwko komarom: bierzesz takiego gada do ręki i wstrzykujesz mu hormon regulujący diurezę. W ten sposób wredna suka zasikuje się na śmierć. (Onet.pl, 29 sierpnia 2005 r.)
Zawsze to przeczuwałem! — אפםטנ, godz. 12:17, 21 sie 2005 (CEST)
Co byśmy zrobili bez wielkich badaczy z Glasgow? Kto by pomyślał, że alkohol może sprzyjać przygodnym kontaktom seksualnym? Niesamowite, jak ta nauka daleko zaszła. — Judek 23:30, 9 maj 2005 (CEST)



Więcej o odkryciach amerykańskich naukowców można znaleźć w Googlach.

Uwaga.png Odnośniki zewnętrzne na tej stronie mogą prowadzić do nikąd i wymagać albo aktualizacji, albo usunięcia.
Jeżeli na tej stronie nie ma już nie działających odnośników, usuń ten szablon.