Banjawiki Ultras

Z BanjaWiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Symbol Ultrasów

Banjawiki Ultras to paraformaldehydowa organizacja wzorowana na fanatykach piłki nożnej. Jej celem jest fizyczne i psychiczne zastraszanie i łamanie osobników nie popierających bądź przeciwnych Banjawiki. Ich hasła to: Żaden mada-faka nie podskoczy do banjaka!, Kto nie banjawikuje jest złamanym ch[cenzura]! oraz Banjawiki dla Banjaków!

Forum Ultras

  • Proponuję, aby do tej elitarnej jednostki szturmowej zaangażować fanatyków naszej Idei i jako pierwszy wysuwam kandydaturę blisko spokrewnionego ze mną osobnika o ksywie Sierżant. Zaświadczam, iż żyje on naszą sprawą i dla idei, tudzież zasady, reguralnie komuś spuszcza wpierdol (zawsze są to wrogowie Banjawiki, nawet jeśli o tym nie wiedzą). Czekam na odzew. Wnoszę również o utworzenie znaku (naszywki) identyfikującej bojówki Ultras. Jajco

Banjawiki RZonDZI!

Dowody na wielkość Banjawiki:

  1. dowód 1:festiwal nowohucki – BW przebiło organizatorów
  2. dowód 2:Rynek placem świata – jw.
  3. dowód 3:Proroczy cytat – fala mrozów nagle zaatakowała Polskę
  4. Banjawiki była edytowana już m.in. z: Nowego Orleanu, Moskwy, Paryża, Wiednia, Mediolanu, Heidelbergu, Strasbourga, Tallina, Poznania, Warszawy, Łukęcina, fiata palio na Zakopiance, kilku krakowskich knajpek, instytucji i korporacji.
  5. Banjawiki podała informacje o marszu w hołdzie Papieżowi oraz o powitaniu wracającego z Rzymu kard. Macharskiego wcześniej niż największe polskie protale internetowe.
  6. Banjawiki się naprawdę świetnie indeksuje, szczególnie w Onecie (Hełbi, maczałeś w tym palce?) – przykłady wkrótce

...wpisujcie inne przykłady cudów za sprawą Banjawiki.