Deszcze niespokojne: Różnice pomiędzy wersjami
Utworzono nową stronę "'''Hymnem Banjak MultiMedia Grůp''' jest fragment piosenki '''''Deszcze niespokojne''''' (słowa: Agniszeka Osiecka, muzyka: Adam Walaciński) z serialu wszech..." |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 4: | Linia 4: | ||
== Tekst == | == Tekst == | ||
{{YT|url=https://www.youtube.com/watch?v=d4ewqTH3cYU|Opis=Pełna wersja}} | |||
<poem>Deszcze niespokojne | |||
potargały sad, | |||
a my na tej wojnie | |||
ładnych parę lat. | |||
Do domu wrócimy, | |||
w piecu napalimy, | |||
nakarmimy psa. (Masz, żryj!) | |||
Przed nocą zdążymy, | |||
tylko zwyciężymy, | |||
a to ważna gra! | |||
:Parampampam...</poem> | |||
== Instrukcja pokazywania == | == Instrukcja pokazywania == | ||