Przegląd prasy: kultura: Różnice pomiędzy wersjami
m Zastępowanie tekstu - "— [[Judek|'''אפםטנ''', godz. ]]" na "— '''אפםטנ''', godz." |
m Zastępowanie tekstu - "ε══з Коѕtеκ" na "ε══з Коѕtеκ" |
||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
* Hura! Będzie [http://film.onet.pl/0,0,1213553,wiadomosci.html nowa telenowela] z moją ulubioną aktorką. — [[Judek|'''אפםטנ''']], godz. 14:33, 16 gru 2005 (CET) | * Hura! Będzie [http://film.onet.pl/0,0,1213553,wiadomosci.html nowa telenowela] z moją ulubioną aktorką. — [[Judek|'''אפםטנ''']], godz. 14:33, 16 gru 2005 (CET) | ||
*: Sądząc po tytule, to tematyka gastronomiczna: ''Sos mi vida''. [[ | *: Sądząc po tytule, to tematyka gastronomiczna: ''Sos mi vida''. [[Kostek|ε══з Коѕtеκ]] 15:02, 16 gru 2005 (CET) | ||
* [http://kuchnia.gazeta.pl/kuchnia/1,54041,3031747.html Kwiz wiedzy o trunkach] [[alkohol]]owych na stronie internetowej ''Gazety Wyborczej''. Mój wynik był niestety średni – tylko 60%. — [[Judek|'''אפםטנ''']], godz. 20:27, 2 gru 2005 (CET) | * [http://kuchnia.gazeta.pl/kuchnia/1,54041,3031747.html Kwiz wiedzy o trunkach] [[alkohol]]owych na stronie internetowej ''Gazety Wyborczej''. Mój wynik był niestety średni – tylko 60%. — [[Judek|'''אפםטנ''']], godz. 20:27, 2 gru 2005 (CET) | ||
::Ha, ha! 11/15. [[ | ::Ha, ha! 11/15. [[Kostek|ε══з Коѕtеκ]] 00:21, 3 gru 2005 (CET) | ||
[[Grafika:At work 0041.jpg|thumb|right|300px|Koszula wpuszczona w spodnie spięte paskiem, sweter wiszący na fotelu, ogolony wczoraj, co powinno starczyć na cały tydzień... Słowem, informatyk.]] | [[Grafika:At work 0041.jpg|thumb|right|300px|Koszula wpuszczona w spodnie spięte paskiem, sweter wiszący na fotelu, ogolony wczoraj, co powinno starczyć na cały tydzień... Słowem, informatyk.]] | ||
| Linia 32: | Linia 32: | ||
* [http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,2880301.html O piciu piwa na straganach na Placu Nowym] – tam jeszcze nie piliśmy! Najwyższy czas! (''Gazeta Wyborcza'', 22 sierpnia 2005 r.) — [[Judek|'''אפםטנ''']], godz. 14:34, 23 sie 2005 (CEST) | * [http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,2880301.html O piciu piwa na straganach na Placu Nowym] – tam jeszcze nie piliśmy! Najwyższy czas! (''Gazeta Wyborcza'', 22 sierpnia 2005 r.) — [[Judek|'''אפםטנ''']], godz. 14:34, 23 sie 2005 (CEST) | ||
::Ja piłem! Nawet nie wiem, czy nie z jakimś z Banjaków? [[Wikipedysta:Tukan|[[Grafika:Tukan podpis.jpg|50px|Tukan]] [[Tukan|Tukan]]]] 14:39, 23 sie 2005 (CEST) | ::Ja piłem! Nawet nie wiem, czy nie z jakimś z Banjaków? [[Wikipedysta:Tukan|[[Grafika:Tukan podpis.jpg|50px|Tukan]] [[Tukan|Tukan]]]] 14:39, 23 sie 2005 (CEST) | ||
:::Piłem. Pamiętam, że kupiliśmy w [[Singer]]ze, a że nie było miejsc, wypiliśmy na straganach. [[ | :::Piłem. Pamiętam, że kupiliśmy w [[Singer]]ze, a że nie było miejsc, wypiliśmy na straganach. [[Kostek|ε══з Коѕtеκ]] 14:50, 23 sie 2005 (CEST) | ||
* [http://serwisy.gazeta.pl/kultura/1,34169,2874188.html O pokoleniu buntowników z wyboru] i o tym, jak popkultura stworzona przez kapitalizm i konsumpcjonizm wchłania bunt przeciw samej sobie. (''Gazeta Wyborcza'', 18 sierpnia 2005 r.) | * [http://serwisy.gazeta.pl/kultura/1,34169,2874188.html O pokoleniu buntowników z wyboru] i o tym, jak popkultura stworzona przez kapitalizm i konsumpcjonizm wchłania bunt przeciw samej sobie. (''Gazeta Wyborcza'', 18 sierpnia 2005 r.) | ||