Wieści ze Strasburga: Różnice pomiędzy wersjami

Linia 614: Linia 614:
== Wielkanoc ==
== Wielkanoc ==
<div style="text-align: right;">26 kwietnia 2004 r.</div>
<div style="text-align: right;">26 kwietnia 2004 r.</div>
Cześć,
Mam nadzieję, że wszystkim Wam święta minęły przyjemnie, radośnie i&nbsp;pogodnie. Oczywiście w&nbsp;pierwszym liście po Wielkanocy nie mógłbym pisać o&nbsp;czym innym niż o&nbsp;tym, jak ja spędziłem święta. Otóż, mimo że we Francji, święta obchodziłem bardzo po polsku i&nbsp;głównie w&nbsp;towarzystwie innych Polaków. A&nbsp;właściwie Polek; to głównie one
Mam nadzieję, że wszystkim Wam święta minęły przyjemnie, radośnie i&nbsp;pogodnie. Oczywiście w&nbsp;pierwszym liście po Wielkanocy nie mógłbym pisać o&nbsp;czym innym niż o&nbsp;tym, jak ja spędziłem święta. Otóż, mimo że we Francji, święta obchodziłem bardzo po polsku i&nbsp;głównie w&nbsp;towarzystwie innych Polaków. A&nbsp;właściwie Polek; to głównie one
zadbały, żeby święta upłynęły nam zgodnie z&nbsp;polskimi tradycjami – na tyle, na ile jest to możliwe na obczyźnie.
zadbały, żeby święta upłynęły nam zgodnie z&nbsp;polskimi tradycjami – na tyle, na ile jest to możliwe na obczyźnie.