Totek sportowy: Różnice pomiędzy wersjami
m Zastępowanie tekstu - ":)" na "{{haha|}}" |
m Zastępowanie tekstu - ";)" na "{{;)|}}" |
||
| Linia 112: | Linia 112: | ||
===Typy=== | ===Typy=== | ||
* 1:2 [[Kostek|ε══з Коѕtеκ]] 12:25, 23 sie 2005 (CEST) | * 1:2 [[Kostek|ε══з Коѕtеκ]] 12:25, 23 sie 2005 (CEST) | ||
* 2:0 [[Kałasz]] 13:56, 23 sierpnia 2005 - takie są min. obowiązki żony kibica Cracovii {{haha|}}) a co do relacji na żywca...hmmm...w tych tragicznych dla Wisły chwilach podam mężowi zimnego Żywca ;) | * 2:0 [[Kałasz]] 13:56, 23 sierpnia 2005 - takie są min. obowiązki żony kibica Cracovii {{haha|}}) a co do relacji na żywca...hmmm...w tych tragicznych dla Wisły chwilach podam mężowi zimnego Żywca {{;)|}} | ||
** Powiedz swojemu mężowi, że jest dziecinny. Nawet ja kibicowałbym Cracovii gdyby miała taką szansę w Lidze Mistrzów. Zaściankowość jakich mało. Przykro się czyta Twoją wypowiedź: "obowiązki żony kibica Cracovii". Ech... [[Grafika:Tukan podpis.jpg|50px|Tukan]] [[Tukan]] 14:16, 23 sie 2005 (CEST) | ** Powiedz swojemu mężowi, że jest dziecinny. Nawet ja kibicowałbym Cracovii gdyby miała taką szansę w Lidze Mistrzów. Zaściankowość jakich mało. Przykro się czyta Twoją wypowiedź: "obowiązki żony kibica Cracovii". Ech... [[Grafika:Tukan podpis.jpg|50px|Tukan]] [[Tukan]] 14:16, 23 sie 2005 (CEST) | ||
*** Ależ Tukanie! Spaczona psychika mojego męża udzieliła się i mnie tym razem, ale w tym wszystkim jest więcej "pół żartem" niż "pół serio". Luuzik! Jesteśmy za POLSKĄ, nie [[Mario]]? [[Kałasz]] | *** Ależ Tukanie! Spaczona psychika mojego męża udzieliła się i mnie tym razem, ale w tym wszystkim jest więcej "pół żartem" niż "pół serio". Luuzik! Jesteśmy za POLSKĄ, nie [[Mario]]? [[Kałasz]] | ||
**** Piękne! Jestem Ciekaw czy Mario się podpisze pod "spaczoną psychiką" {{haha|}})) [[Grafika:Tukan podpis.jpg|50px|Tukan]] [[Tukan]] 14:27, 23 sie 2005 (CEST) | **** Piękne! Jestem Ciekaw czy Mario się podpisze pod "spaczoną psychiką" {{haha|}})) [[Grafika:Tukan podpis.jpg|50px|Tukan]] [[Tukan]] 14:27, 23 sie 2005 (CEST) | ||
**** 3:1, karne 5:4 Tak... mam "spaczoną psychikę"! Poddam się leczeniu, ale jeszcze chwilkę (a już na pewno dzisiaj) pozostanę wrednym, zaśacianowym szowinistą! ;))) [[Mario]] 16:37, 23 sie 2005 (CEST) | **** 3:1, karne 5:4 Tak... mam "spaczoną psychikę"! Poddam się leczeniu, ale jeszcze chwilkę (a już na pewno dzisiaj) pozostanę wrednym, zaśacianowym szowinistą! {{;)|}})) [[Mario]] 16:37, 23 sie 2005 (CEST) | ||
* 1:2 [[Grafika:Tukan podpis.jpg|50px|Tukan]] [[Tukan]] 14:16, 23 sie 2005 (CEST) | * 1:2 [[Grafika:Tukan podpis.jpg|50px|Tukan]] [[Tukan]] 14:16, 23 sie 2005 (CEST) | ||