Poręba 2005 BIS: Różnice pomiędzy wersjami

Z BanjaWiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m Zastępowanie tekstu - ";)" na "{{;)|}}"
 
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika)
Linia 29: Linia 29:
| [[Grafika:porebabis2.jpg|thumb|350px|center|Nie mogłem się powstrzymać, hehe, Jajco z kiełbaską!!!]]
| [[Grafika:porebabis2.jpg|thumb|350px|center|Nie mogłem się powstrzymać, hehe, Jajco z kiełbaską!!!]]
|-
|-
| [[Grafika:porebabis3.jpg|thumb|350px|center|Dagusia z kaczuszką... czyżby to była ta słynna hełbiakowa kaczuszka? Jakiaż to wspaniała tradycja rodzinna, te kaczuszki;)))]]
| [[Grafika:porebabis3.jpg|thumb|350px|center|Dagusia z kaczuszką... czyżby to była ta słynna hełbiakowa kaczuszka? Jakiaż to wspaniała tradycja rodzinna, te kaczuszki{{;)|}}))]]
| [[Grafika:porebabis4.jpg|thumb|350px|center|]]
| [[Grafika:porebabis4.jpg|thumb|350px|center|]]
|-
|-
Linia 38: Linia 38:
| [[Grafika:porebabis8.jpg|thumb|350px|center|]]
| [[Grafika:porebabis8.jpg|thumb|350px|center|]]
|-
|-
| [[Grafika:porebabis9.jpg|thumb|350px|center| Guta czarownica uskutecznia czarną magię:)]]
| [[Grafika:porebabis9.jpg|thumb|350px|center| Guta czarownica uskutecznia czarną magię{{haha|}}]]
| [[Grafika:porebabis10.jpg|thumb|350px|center|]]
| [[Grafika:porebabis10.jpg|thumb|350px|center|]]
|-
|-
| [[Grafika:porebabis11.jpg|thumb|350px|center|Wielce szanowna pani gospodyni;)]]
| [[Grafika:porebabis11.jpg|thumb|350px|center|Wielce szanowna pani gospodyni{{;)|}}]]
| [[Grafika:porebabis12.jpg|thumb|350px|center|]]
| [[Grafika:porebabis12.jpg|thumb|350px|center|]]
|-
|-

Aktualna wersja na dzień 00:55, 21 kwi 2016

Ten wyjazd był banjacki.

Poniżej opis dla tych, których nie było, oraz dla tych, którzy chcą powspominać.

Ave Banjak

Termin i miejsce

  • 9 października 2005....między 12-14, powrót nawet o 19.
  • Poręba
  • Ponieważ z ptysiowym czasem jest bardzo krucho i nie ma opcji wyjazdu weekendowego wymyśliliśmy, żeby zorganizować wyjazd jednopopołudniowy z ognichem i oddychaniem świeżym powietrzem.
  • Wszytsko zależy od pogody!

Obecni

Prosimy obecnych tam o nasniesienie ew. poprawek.

Chętni, ale nie mogli

Zdjęcia

Sorki że tak długo to trwało, mea maxima culpa, ale już zamieszczam kilka fotek z ognicha w Porębie.

Dagusia
Nie mogłem się powstrzymać, hehe, Jajco z kiełbaską!!!
Dagusia z kaczuszką... czyżby to była ta słynna hełbiakowa kaczuszka? Jakiaż to wspaniała tradycja rodzinna, te kaczuszki ))
Guta czarownica uskutecznia czarną magię
Wielce szanowna pani gospodyni