Spotkanie 22 kwietnia 2005: Różnice pomiędzy wersjami

Utworzono nową stronę "{{Odbyte spotkanie}} ==Skonkretyzowana propozycja terminu i miejsca== Grafika:Starowislna_wieczor.jpg|right|250px|thumb|Widok na Starowiślną od strony św. Gertrudy...."
 
m Zastępowanie tekstu - ";)" na "{{;)|}}"
 
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika)
Linia 24: Linia 24:
*[[Tukan]] Będe wtedy na [[Podróże banjaków|oak-u w Dobczycach]]
*[[Tukan]] Będe wtedy na [[Podróże banjaków|oak-u w Dobczycach]]
*[[Judek]] – bede wtedy w odwiedzinach [[Graceland|u Presleya]].
*[[Judek]] – bede wtedy w odwiedzinach [[Graceland|u Presleya]].
**Odkajnab się. Nie musisz się tak chwalić :) [[Tukan]] 11:29, 20 kwi 2005 (CEST)
**Odkajnab się. Nie musisz się tak chwalić {{haha|}} [[Tukan]] 11:29, 20 kwi 2005 (CEST)


==Dyskusja==
==Dyskusja==
:a moze być piątek? co by nikomu nie wchodzić w droge w kształceniu sie? [[Guta]]Wtedy chętnie Was ugoszczę na Starowiślnej... :) [[Guta]]
:a moze być piątek? co by nikomu nie wchodzić w droge w kształceniu sie? [[Guta]]Wtedy chętnie Was ugoszczę na Starowiślnej... {{haha|}} [[Guta]]


:A może by tak zaprosić Benia ? [[Kostek]] 09:54, 20 kwi 2005 (CEST)
:A może by tak zaprosić Benia ? [[Kostek]] 09:54, 20 kwi 2005 (CEST)
Linia 39: Linia 39:


:Kochani!przepraszam, że wogóle poruszam ten temat.. ale jest możliwe co by kazdy doniósł napitek we własnym zakresie? byłabym wdzięczna.. :/ [[Guta]]
:Kochani!przepraszam, że wogóle poruszam ten temat.. ale jest możliwe co by kazdy doniósł napitek we własnym zakresie? byłabym wdzięczna.. :/ [[Guta]]
::Obrażasz nas, to się rozumie samo przez się! Mimo, żeśmy wszyscy z Krakowa, to mniemanie o naszym skąpstwie jest grubo przesadzone:) [[Kostek]] 23:51, 21 kwi 2005 (CEST)
::Obrażasz nas, to się rozumie samo przez się! Mimo, żeśmy wszyscy z Krakowa, to mniemanie o naszym skąpstwie jest grubo przesadzone{{haha|}} [[Kostek]] 23:51, 21 kwi 2005 (CEST)


==Relacja==
==Relacja==
*ok. 19:40: najpierw było ostro: tylko Guta i Kostek
*ok. 19:40: najpierw było ostro: tylko Guta i Kostek
*teraz przyszła Dorka i mamy trójkącik
*teraz przyszła Dorka i mamy trójkącik
* :)
* {{haha|}}
*hej, ho , hej, ho, hej, ho
*hej, ho , hej, ho, hej, ho
*to pisalem ja, Kostek, ale przerywam bo mam zajęte ręce
*to pisalem ja, Kostek, ale przerywam bo mam zajęte ręce
Linia 60: Linia 60:
*Dorka z Kałaszem wyszły po piwo (pogadać spokojnie) bez nas !!!
*Dorka z Kałaszem wyszły po piwo (pogadać spokojnie) bez nas !!!
*jest fajnie, przyszła pizza, dzwoni Jajco
*jest fajnie, przyszła pizza, dzwoni Jajco
*Jajco odgraża się, że przejdzie na homoseksualizm – trzeba go ratować!!!I pisze że pobił Irlandczyka i wraca bez buta do domu :)
*Jajco odgraża się, że przejdzie na homoseksualizm – trzeba go ratować!!!I pisze że pobił Irlandczyka i wraca bez buta do domu {{haha|}}
*Mariuszowi frak nie leży niestety...
*Mariuszowi frak nie leży niestety...
*23:52: Kostek wychodzi aby niby pisać niby pracę niby magisterską ;)natchniony postanowieniami Mariusza...(który niby pisze...a chrapie pewnie pełną gębą :))
*23:52: Kostek wychodzi aby niby pisać niby pracę niby magisterską {{;)|}}natchniony postanowieniami Mariusza...(który niby pisze...a chrapie pewnie pełną gębą {{haha|}})


__NOTOC__
__NOTOC__