Utworzono nową stronę "'''Szkocja''' – miejsce corocznych sezonowych wyjazdów Jajca oraz Dorki w celach zarobkowych. Podobnie jak zastępy innych gości z Europy Wschodn..."
 
m Zastępowanie tekstu - ":)" na "{{haha|}}"
 
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 5: Linia 5:


=== Jestem Jajco McCloud ===
=== Jestem Jajco McCloud ===
Witam was serdecznie. Okazało się, że farma na skurwiałej wysepce podpięła się pod net, więc mam nadzieję, iż pomimo obecności 120 gastusów będę mógł do was pisać i zdawać relacje. (...) Pozdrawiam was od Tani, Maszy i oczywiście Elwiry, której pra-pradziad zastrzelił trębacza z Mariackiego, co wczoraj przy ciderku uzgodnilismy. Ave, wyjazd zanosi się :)
Witam was serdecznie. Okazało się, że farma na skurwiałej wysepce podpięła się pod net, więc mam nadzieję, iż pomimo obecności 120 gastusów będę mógł do was pisać i zdawać relacje. (...) Pozdrawiam was od Tani, Maszy i oczywiście Elwiry, której pra-pradziad zastrzelił trębacza z Mariackiego, co wczoraj przy ciderku uzgodnilismy. Ave, wyjazd zanosi się {{haha|}}


===Tęsknotki===
===Tęsknotki===
Linia 15: Linia 15:
===Dojechałam===
===Dojechałam===
Po 12 godzinach podróży dotarłam (na) szczęśliwie na miejsce, i muszę powiedzieć że zaczynam od imprezy, a jutro dzień wolny od pracy. Całuje wszystkich mocno. Jajco jak zwykle pijany...
Po 12 godzinach podróży dotarłam (na) szczęśliwie na miejsce, i muszę powiedzieć że zaczynam od imprezy, a jutro dzień wolny od pracy. Całuje wszystkich mocno. Jajco jak zwykle pijany...
[[Dorka]] pozdrowienia od Wiliama Granta :)
[[Dorka]] pozdrowienia od Wiliama Granta {{haha|}}


===To znowu my===
===To znowu my===
Linia 21: Linia 21:


===Dzięki===
===Dzięki===
...kochani :) Już sobie wyobrażam Jajca w kilcie...hahaha...ale jaki dostęp będzie teraz do jego klejnockiego Jajka :) Dorka nie ogoliła nóg? W to nigdy nie uwierzę :) [[Kałasz]]
...kochani {{haha|}} Już sobie wyobrażam Jajca w kilcie...hahaha...ale jaki dostęp będzie teraz do jego klejnockiego Jajka {{haha|}} Dorka nie ogoliła nóg? W to nigdy nie uwierzę {{haha|}} [[Kałasz]]
:A ja tak. [[Wikipedysta:Judek|— [[Judek|'''אפםטנ''']], godz. ]] 21:47, 7 lip 2005 (CEST)
:A ja tak. — [[Judek|'''אפםטנ''']], godz. 21:47, 7 lip 2005 (CEST)
::A ja nie! Zróbmy [[Dyskusja:Szkocja|plebiscyt.]] [[Wikipedysta:Tukan|[[Grafika:Tukan podpis.jpg|50px|Tukan]] [[Tukan|Tukan]]]] 21:48, 7 lip 2005 (CEST)
::A ja nie! Zróbmy [[Dyskusja:Szkocja|plebiscyt.]] [[Grafika:Tukan podpis.jpg|50px|Tukan]] [[Tukan]] 21:48, 7 lip 2005 (CEST)
===Witam===
===Witam===
Chciałem tylko poinformować, że w ciągu ostatnich 2 dni doszło do kilku ciekawych zdarzeń, których to skutkiem mam 4 a nie jedną dziurę w dupie, dzięki wydatnej pomocy pewnego zdradzieckiego Czecha, którego zapewne znacie. Otoż skurwiel pchnął mnie na drut kolczasty czyniąc spustoszenie w mym pięknym zadku. Z złamało to jednak mojej fantazji, a ponieważ byliśmy lekko w stanie banjackim, nie poddaliśmy się zimnu i smrodowi stawu, i razem z największymi twardzielami pływaliśmy sobie z pocharataną dupą.  
Chciałem tylko poinformować, że w ciągu ostatnich 2 dni doszło do kilku ciekawych zdarzeń, których to skutkiem mam 4 a nie jedną dziurę w dupie, dzięki wydatnej pomocy pewnego zdradzieckiego Czecha, którego zapewne znacie. Otoż skurwiel pchnął mnie na drut kolczasty czyniąc spustoszenie w mym pięknym zadku. Z złamało to jednak mojej fantazji, a ponieważ byliśmy lekko w stanie banjackim, nie poddaliśmy się zimnu i smrodowi stawu, i razem z największymi twardzielami pływaliśmy sobie z pocharataną dupą.  
===Wuj mnie strzela i szumią drzewa===
===Wuj mnie strzela i szumią drzewa===
Po wypiciu kilku głębszych [[Dyskusja:Szkocja#Puryzm|ciderków]] ([[cydr|cyderków]]; przyp. red.) i paru szkockich sikanych piwek, napadła mnie nostalgija i jakiś taki niefarciarski lekko kulawy nastrój z którym walczę zażarcie, ale z miernym skutkiem. Ale my nigdy nie poddamy się, więc olewamy system i wracamy do zabawy. W końcu trza się szanować, a nie jakieś dołowanie i takie tam. Do następnego razu. Dziwny to wyjazd w tym roku wyszedł, ale cóż: życie to niejebajka – nie głaszcze... :)
Po wypiciu kilku głębszych [[Dyskusja:Szkocja#Puryzm|ciderków]] ([[cydr|cyderków]]; przyp. red.) i paru szkockich sikanych piwek, napadła mnie nostalgija i jakiś taki niefarciarski lekko kulawy nastrój z którym walczę zażarcie, ale z miernym skutkiem. Ale my nigdy nie poddamy się, więc olewamy system i wracamy do zabawy. W końcu trza się szanować, a nie jakieś dołowanie i takie tam. Do następnego razu. Dziwny to wyjazd w tym roku wyszedł, ale cóż: życie to niejebajka – nie głaszcze... {{haha|}}
===To znowu ja===
===To znowu ja===
Na zachodzie bez zmian pogoda taka jak w kraju z ta jedyna roznica ze nalezalo by temperature podzielic przez 3 i takie tam sprawy jak desz i ten tego dodac. Cala reszta bez zmian czyli praca i nic wiecej , jutro jedziemy do Edynburga stolicy kraju tych smiesznych ludzikow i tyle. Nastroje jak zwykle doskonale.  
Na zachodzie bez zmian pogoda taka jak w kraju z ta jedyna roznica ze nalezalo by temperature podzielic przez 3 i takie tam sprawy jak desz i ten tego dodac. Cala reszta bez zmian czyli praca i nic wiecej , jutro jedziemy do Edynburga stolicy kraju tych smiesznych ludzikow i tyle. Nastroje jak zwykle doskonale.  
Linia 37: Linia 37:
===Na koniec===
===Na koniec===
Chcialem jeszcze dopisac kilka zdan, bo od ostatniej relacji mialo miejsce dosc fajne, spontaniczne wydazenie, otoz w zwiazku z wyjazdem wszystkich superwisiorow z naszej farmy wybralismy sie do pobliskiego pubu na piwo i takie tam, poniewaz jestesmy w kraju bardzo klastrofobicznie egoistycznym, nie przypuszczalismy ze w szkockiej TV puszcza caly mecz bialo czerwonych wiec jak pewnie sobie wyobrazacie bar/pub zostal wziety szturmem tak ze po pierwszejpolowie juz kibicowala Polsce cala sala, byl tam rowniez jakis (co dziwne) znawca historii ktory wyjasnil szkotom ze 66 lat temu niemcy zaatoakowaly Polske i ze austria to prawie jak niemcy tylko bardziej na polodnie (mysmy nie zaprzeczali ..... skutkiem bylo ogolne uwielbienie dwoch bratnich narodow (Szkockiego i Polskiego przyczym jedego Czecha i dwoch Slowakow podpielismy pod Polakow) cala zabawa prawie miala sie juz ku koncowi jak juz nie bylo sie z kim na reke silowac na stole bilardowym a mi skonczyly sie drobne do szafy grajacej, gdy nagle z nikad pojawil sie nasz szkocki wlasciciel farmy panicz na wlosciach Ross M. i zaproponowal ze jedzie do Stone Heaven i czy my zainteresowani. Z niepowiem czyich ust padlo pamietne zdanie kto jest mietkimm ch... robiony, nie pojedzie do SH no i zamowilismy o 24:15 autobus do miasta, powim tylko ze bylo Night clubowo i do 5:00. Do zobaczenia juz pedze . AVE
Chcialem jeszcze dopisac kilka zdan, bo od ostatniej relacji mialo miejsce dosc fajne, spontaniczne wydazenie, otoz w zwiazku z wyjazdem wszystkich superwisiorow z naszej farmy wybralismy sie do pobliskiego pubu na piwo i takie tam, poniewaz jestesmy w kraju bardzo klastrofobicznie egoistycznym, nie przypuszczalismy ze w szkockiej TV puszcza caly mecz bialo czerwonych wiec jak pewnie sobie wyobrazacie bar/pub zostal wziety szturmem tak ze po pierwszejpolowie juz kibicowala Polsce cala sala, byl tam rowniez jakis (co dziwne) znawca historii ktory wyjasnil szkotom ze 66 lat temu niemcy zaatoakowaly Polske i ze austria to prawie jak niemcy tylko bardziej na polodnie (mysmy nie zaprzeczali ..... skutkiem bylo ogolne uwielbienie dwoch bratnich narodow (Szkockiego i Polskiego przyczym jedego Czecha i dwoch Slowakow podpielismy pod Polakow) cala zabawa prawie miala sie juz ku koncowi jak juz nie bylo sie z kim na reke silowac na stole bilardowym a mi skonczyly sie drobne do szafy grajacej, gdy nagle z nikad pojawil sie nasz szkocki wlasciciel farmy panicz na wlosciach Ross M. i zaproponowal ze jedzie do Stone Heaven i czy my zainteresowani. Z niepowiem czyich ust padlo pamietne zdanie kto jest mietkimm ch... robiony, nie pojedzie do SH no i zamowilismy o 24:15 autobus do miasta, powim tylko ze bylo Night clubowo i do 5:00. Do zobaczenia juz pedze . AVE
{{Nieaktualna}}