Jubileusz I rocznicy Konstytucji BMMG: Różnice pomiędzy wersjami

Utworzono nową stronę "{{Szablon: Odbyty wyjazd}} == Miejsce i daty == * U Hełbiego na Wawelu * 12 lutego 2001 r. == Przebieg == W okresie od 1 do 24 lutego Banjak MultiMedia Grůp..."
 
 
(Nie pokazano 7 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
{{Szablon: Odbyty wyjazd}}
{{Szablon: Odbyte spotkanie}}
== Miejsce i daty ==
== Cel, miejsce i data ==
[[File:Sala Senatorska na Wawelu.jpg|thumb|upright=1.4|Pierwszy Jubileusz Banjacki odbył się na Wawelu. Na zdjęciu jedna z sal Zamku Wawelskiego.]]
* [[Jubileusz Banjacki]]
* U [[Hełbi]]ego na [[Wawel]]u
* U [[Hełbi]]ego na [[Wawel]]u
* 12 lutego 2001 r.
* 12 lutego 2001 r.
Linia 10: Linia 12:
*# Powitanie gości  
*# Powitanie gości  
*# Otwarcie posiedzenia [[Zgromadzenie Banjakalne|Zgromadzenia Banjakalnego]]
*# Otwarcie posiedzenia [[Zgromadzenie Banjakalne|Zgromadzenia Banjakalnego]]
*# Odśpiewanie [[Hymn BMMG|hymnu BMMG]], następnie chwila ciszy ku pamięci autora hymnu, Edmunda Fettinga  
*# Odśpiewanie [[Hymn BMMG|hymnu BMMG]], następnie chwila ciszy ku pamięci autora hymnu, Edmunda Fettinga (zm. 30 stycznia 2001 r.)
*# Wykonanie znaku [[Banjak]]a  
*# Wykonanie znaku [[Banjak]]a  
*# Toast za Banjaka  
*# Toast za Banjaka  
Linia 24: Linia 26:
*# Każdy świętuje, jak lubi.
*# Każdy świętuje, jak lubi.


[[Kategoria:Jubileusze Banjackie]]
[[Kategoria:Jubileusze Banjackie|J01]]