Otwórz menu główne

Wspólne kibicowanie, 14 czerwca 2006

Wersja z dnia 17:33, 8 kwi 2016 autorstwa Judek (dyskusja | edycje) (Zastępowanie tekstu - "— [[Judek|'''אפםטנ''', godz. ]]" na "— '''אפםטנ''', godz.")

To spotkanie było banjackie.

Poniżej opis dla tych, których nie było, oraz dla tych, którzy chcą powspominać.

Ave Banjak

Spis treści

Cel spotkania

Oglądać, jak polska reprezentacja dostaje w dupę od sąsiadów zza Odry.

Termin i miejsce

• Środa, 14 czerwca 2006 r., godz. 20
  • Żaczek

Obecni

Chętni, ale zmęczeni i chorzy

• [[Wikipedysta:Kałasz|  Kałasz]] i Mario oglądneli mecz w domowym zaciszu.

Korespondenci zagraniczni akredytowani na Mistrzostwach Świata 2006

•   Tukan
    • No i co z tą korespondencją? — אפםטנ, godz. 16:14, 15 cze 2006 (CEST)

Korespondencja

Jest 87 minuta meczu. Polacy grają prawie jak natchnieni, od parunastu minut na boisku tylko w dziesiątkę stosują arcytajny manewr taktyczny zwany "Obroną Częstochowy". Nagle stajemy jak żona Lota. Na około krzyki i radość niemieckiego, pijanego, nieokrzesanego motłochu. Trwało to chwilę, później słychać tylko małą, może dziesięcioosobową grupkę Polaków. Polska Biało-Czerwoni! Bramka nieuznana, jeszcze chwila, sędzia dolicza trzy minuty... Ogłuszający ryk tysięcy gardeł znów przerywa ciszę, nie ma wsparcia w smutku. Znów się nie udało, znów za parę lat będziemy mieć tę samą nadzieję. Może lepiej nie awansować? Szkoda naszych nerwów.

Podsumowanie

Świetna atmosfera, ciekawy mecz, tanie piwo, fajna zabawa – i aż do przed-przedostatniej minuty nadzieja na "zwycięski remis".

• Kostek, mam nadzieje ze wyrzuciles juz swoja zapaliczke! Gabcia
    • A o co chodzi?   Tukan 18:24, 15 cze 2006 (CEST)

Motto

Piłka nożna to prosta gra: 22 facetów goni za piłką przez 90 minut, a na koniec zawsze wygrywają Niemcy.