Pawlowski na Prezydenta!

Z BanjaWiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Bogdan Pawlowski wycofał się z kandydowania


Bogdan Pawlowski to wybór dla Polski!


Z wielką pompą rozpoczął kampanię wyborczą kandydat wszystkich BanjakówBogdan Pawlowski. Na konferencji prasowej relacjonowanej na żywo przez telewizję TVB, kandydat zaprezentował swój program i swoje ciało. Na czele sztabu wyborczego stanął Antoni Biechniczek. Na uroczystej konwencji wyborczej w Swędziworach Mniejszych Pawlowski zaprezentował swoje hasło wyborcze: BOGDAN PAWLOWSKI TO WYBÓR DLA POLSKI!

Kandydat zakończył występ wykonując striptiz wyborczy, który został nagrodzony burzą oklasków.


Kandydat nie ma nic do ukrycia


Bogdan ogłasza swoją decyzję

Kampania Bogdana

Konferencja prasowa

Bogdan Pawlowski ogłosił swoją decyzję o kandydowaniu na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, którą transmitowała telewizja TVB.

Posłuchaj oświadczenia Kandydata.


Telewizja TVB przerwała program, aby transmitować konferencję Pawlowskiego.


Gospodarze programu Przewidlenie
Mimo ostrych pytań rozmowa zakończyła się w niezwykle miłej atmosferze...


Pawlowski w programie Przewidlenie

Tego samego dnia Bogdan Pawlowski był gościem programu Przewidlenie prowadzonego przez znany dziennikarski duet: Mieczysław Padło i Tomasz Wilk. Mimo wręcz napastliwych pytań, kandydat zaprezentował się od najlepszej strony.

Bogdan o rewelacjach pani Ani, swej byłej asystentki, o braku napletka.

Pawlowski mówił też o swoim nowatorskim projekcie:

Mieczysław Padło, TVB24: Mam pytanie, które może być kontrowersyjne dla części społeczeństwa...
Tomasz Wilk, TVB: Może ja je zadam
Mieczysław Padło: Tak, proszę bardzo Tomaszu
Tomasz Wilk: To co widać tutaj, wydaje się być pomysłem naszego kandydata. Zielony? Biały? Pomarańczowy? Jakaś nowa flaga?
Bogdan Pawlowski: Jest to nowy projekt flagi naszej narodowej. Otóż, kolor pomarańczowy, trudne słowo, symbolizuje wiarę naszą świętą katolicką. Kolor zielony, jeszcze trudniejsze słowo, jest to metafora ekologicznej polityki naszego nowego rządu. Natomiast kolor biały jest to kolor, który wchodzi między pomarańczowym a zielonym. I w ten sposób mamy nową naszą flagę narodową!


W cztery oczy

Wywiad z A. Biechniczkiem w telewizji TVB

Dzień później telewizja TVB wyemitowała w programie W cztery oczy wywiad Zygmunta Kolendy-Zalewskiego z szefem Sztabu Wyborczego Bogdana Pawlowskiego Antonim Biechniczkiem. Biechniczek odniósł się m.in. do brutalnych, podłych ataków na kandydata:

Już zaczynają się ataki. Już zaczynają się pomówienia... My protestujemy i żądamy, aby media takie nawet jak pańskie, chociaż opanowane przez mniejszość, jednak uwierzyły i powiedziały jaka jest prawda, a prawda jest tylko jedna: Bogdan Pawlowski jest idealnym kandydatem na Prezydenta i mam nadzieję, że państwo w to uwierzą.

Wywiad można ściągnąć stąd.


Na konwencji zaprezentowano piosenkę wyborczą

Konwencja wyborcza

Wielkim wydarzeniem medialnym i towarzyskim była wielka, zrobiona w południowo-amerykańskim stylu, ogólnoświatowa konwencja wyborcza Bogdana Pawlowskiego zwołana w hali ludowego klubu sportowego Tęcza w Swędziworach Mniejszych – rodzinnej wsi Bogdana. Cała salka śpiewała piosenkę wyborczą towarzyszacą Bogdanowi od początku (muzyka: Elton John, słowa: Antoni Biechniczek):

Bogdan Pawlowski – tak!
To nasz kandydat jest
na wiele lat.


Kandydat jeździ po Polsce

Kampania trwa...

Kampania Pawlowskiego, mimo pozornego jej braku trwa nadal. Kandydat jeździ po całej Polsce, spotyka się z wyborcami, ściska im ręce, pije wódkę z każdym, kto mu postawi, i bierze kasę od każdego, kto coś da. To cenzura w środkach masowego przekazu nie pozwala relacjonować niczego, co mogłoby zagrozić interesom niepolskim.


Program Bogdana

Podstawy programowe

Podatki – TAK!

Rodzina – TAK!

Zboczenia – NIE!

Pawlowski prezentuje nową flagę

Nowe barwy nasze narodowe

  • Kolor zielony – symbolizuje ekologiczną politykę naszego nowego rządu
  • Kolor pomarańczowy – symbolizuje wiarę naszą świętą katolicką
  • Kolor biały wchodzi pomiędzy zielony i pomarańczowy...

... i tak oto otrzymujemy nową flagę narodową!


Mniejszości narodowe

Władze nad Polską przejęła pewna mniejszość. I to bardzo konkretna. Prawda, mniejszość jest to niezbyt liczna, ale bardzo wpływowa. Nie chcemy ich, prawda, gazować, zabijać, niszczyć. Chcemy ich tylko odizolować i wyeliminować. (z oświadczenia Bogdana Pawlowskiego)

Zaufałem Bogdanowi

Zapraszamy wszystkich do udzielania poparcia Kandydatowi. Sztab wyborczy jest otwarty dla wszystkich. Budujmy razem Pierwszą Banjaspolitą Polskę!

Udziel poparcia, zaufaj Bogdanowi! Prosimy wpisywać się poniżej z wyrazami poparcia. Przekazujcie datki w gotówce, kosztownościach, wpłatach na konto BBH/BBK 44-142 857-44 oraz w postaci full frontal nudity!!!


Platforma Banjacka Bogdana Pawlowskiego – kandydaci do Sejmu

Bogdan nie idzie po władzę sam, razem z nim po tę władzę idzie grupa świetnie przygotowanych ludzi.


Lista numer 44

  1. Antoni Biechniczek
  2. Władysław J.


Oświadczenie Platformy Banjackiej

Szef sztabu A. Biechniczek

Sąd, w którego składzie zasiadali oczywiście przedstawiciele mniejszości niepolskiej (sędzia przewodniczacy: Xiao Ngujen Bang) odmówił rejestracji listy kandydatów Platformy Banjackiej do Sejmu!!! To hańba dla Polski! Powiedziano nam, że jest już za późno na zgłaszanie się, a 3 podpisy i tak nie wystarczą. Na nic zdały się tłumaczenia, że komitet wyborczy od dłuższego czasu składa się z jednej osoby i ostatnio komitet był chory. Jedyna prawdziwa alternatywa wobec rządów zbirów w Polsce została zakneblowana. Zostały nam zakneblowane usta, ręce i nogi, ale mimo tego będziemy nadal mówić prawdę. Jedyna nadzieja dla Polski w osobie najlepszego kandydata na Prezydenta – oczywiście Pawlowskiego Bogdana.

podpisano: Antoni BiechniczekKaczor Donald

Zobacz też

Kandydaci popierani przez główne media polskojęzyczne: