Ogłoszenia

Z BanjaWiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Plany, plany, plany

BUCP planuje, tym razem wyprawy Tukana w 2018 roku. Zachęcamy do zapoznania się i dołączenia. To dobra okazja na kolejną banjacką wyprawę. Szczegóły na tej stronie.

Urodziny Kałasza

Kałasz obiecała, że 8–9 kwietnia zrobi imprezę urodzinową w Porębie. Zapowiada się kolejny banjacki weekend!

Wyprawa do Azji

Czas najwyższy zacząć planować kolejną wyprawę. Kostka ciągnie znów do Azji, więc rzuca propozycję na nowy rok: Laos–Wietnam–Kambodża! Kto da więcej? Proponujemy planować tutaj.

Banjawiki wróciła!

Nareszcie! Po dziesięciu latach przerwy Banjawiki wraca do życia. Brawa dla naszego Siećmistrza! Prawdę mówiąc, zaczynaliśmy już tracić nadzieję, ale Banjak jest wielki! Jest jeszcze dużo do zrobienia, żeby nadrobić dekadę zaległości, więc do dzieła! Banjawiki Cię potrzebuje!

Zaginął biust

Córka byłego Ministra Skarbu RP

Wciąż trwają poszukiwania zaginionego zdjęcia nagich piersi córki b. Ministra Skarbu. Każdy, komu coś wiadomo w sprawie, jest obowiązany zawiadomić Komisję Śledczą. Pomocne może być zdjęcie obok.

Zdjęcia na tapetkę

Jaworzynka

Nowość! Zobacz, które ze zdjęć znajdujących się na Banjawiki najlepiej nadają się, żeby ustawić je jako tapetę Twojego pulpitu.

Zmiany, zmiany, zmiany...

Przyłącz się do nas i zaangażuj się w całkiem nowe i odlotowe Banjaprojekty! Podpisz też apel do Siećmistrza

Konkurs amatorskich filmów o Nowej Hucie

Inż. Mamoń

Ośrodek Kultury im. Norwida i portal nowahuta.org.pl organizują konkurs filmów amatorskich, których akcja toczy się w Nowej Hucie.

Jednocześnie przypominamy, iż nadal przyjmujemy zgłoszenia do banjackiego Konkursu Scenariuszowego im. inż. Mamonia. Nadsyłajcie swoje scenariusze! Być może na podstawie jednego z nich nakręcimy nowy film...

Ranking balonów

Dolinki czyli inaczej cycki

Banjacki ranking knajp jeszcze się nie skończył, a na Banjawiki już pojawia się nowy! Tym razem oceniamy biusty. Zgłoś swoją ulubioną parę polskich cycków w banjackim rankingu dolinek.

Jest ratunek dla Banjawikoholików

Dzięki uprzejmości wikipedioholików, nasi uzależnieni od Banjawiki uzyskali profesjonalne wsparcie.

Fotozagadki

Lubisz zagadki w stylu "Co jest na tym zdjęciu?" Jeśli tak, to zapraszamy do zabawy!

Zobacz też