Sylwester 2005

Z BanjaWiki
(Przekierowano z Oravice 2005/2006)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Północ 2005/2006

Ten wyjazd był banjacki.

Poniżej opis dla tych, których nie było, oraz dla tych, którzy chcą powspominać.

Ave Banjak


Nasza sylwestrowa meta

Termin

Wyjazd odbył się w dniach 27 grudnia 2005 r. – 1 stycznia 2006 r. Z powodów zawodowych i innych, część osób dojechała później, a niektórzy zostali tam na dłużej.

Miejsce

Banjacki Sylwester 2005 miał miejsce w Oravicach na Słowacji, zaraz koło Chochołowa. Są tam ciepłe źródła do kąpieli pod gołym niebem, niedaleko jest stacja narciarska Rohacze. Mieszkaliśmy i bawiliśmy się w domku na kempingu, pachnącym czasami peerelu, bez żadnych luksusów, lekko starawym, nie za przystojnym, ale doskonałym na wyjazd sylwestrowy. Miejsc jest tam na 13 osób, ale zmieściło się 17.

Uczestnicy

Ekipa sylwestrowa w pełnym składzie

Chętni, ale nie mogli

  • Dorota i Motyl, głównie za sprawą uziemienia Motyla w tym roku w niejakiej Kancelarii. Łączymy się w smutku.

Kochane Banjaki - Ci co chcą i mogą i będą, choćby krótko!

Życzymy Wam atrakcyjnych przygód w podróży, śniegu co niemiara, kalamburowego śmiechu do łez i dumnej kolekcji flasecek, pełnych Banjackiego Ducha!!! Cudowności noworocznej zabawy wszelakich!!!

Dorota i Motyl

Cud Banjawiki objawia się między innymi dzięki temu, że na żywo można doświadczać banjackiego życia, choćby z daleka. Pozdrawiam Was serdecznie! Z pępkowego mojego przyjaciela Dominika, szczęśliwego taty Antka. Motyl01:06, 31 gru 2005 (CET)

Przebieg wyjazdu

Relacja na żywca z podróży

Ave Banjak z zakorkowanej zakopianki. Banjawikujemy jak na biurokratów przystało a posuwamy się powoli do przodu dzięki naszemy kierowcy. Ave raz jeszcze: Kostek, Tukan i Kuba

Parę zdjątek przedsylwestrowych

Zdjęcia i filmiki z imprezy sylwestrowej

znajdują się tutaj.